Potrebujete upratať? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Prečo udržiavať firemné priestory stále čisté ?

Publikované 26.08.2017 Novinky

Ak sa vám zdá táto téma ako samozrejmosť, vyskúšajte si spraviť prieskum vo viacerých firmách a zistili by ste, že upratovanie firiem a pracovných priestorov je očividne tabu. Majiteľ akejkoľvek firmy má vždy množstvo svojich starostí, a to, či je upratané, mu pravdepodobne nebude behať hlavou každý deň. No určite si to všimne, keď bude pracovisko zanedbané. V záujme každej firmy je, aby boli ich zamestnanci zdraví, spokojní a produktívni, čo veľmi úzko súvisí s čistotou a poriadkom na pracovisku. Nikto predsa nechce zanechať na pracovných partnerov či zákazníkov nepríjemný prvý dojem.

Ako súvisí čistota a poriadok s úspechom vašej firmy?

Zamestnanci - predovšetkým tí so sedavým zamestnaním - majú často stresujúcu prácu, ktorá je časovo náročná. Úroveň stresu sa však môže zdvojnásobiť v nečistom prostredí, a tým sa znižuje produktivita práce. To však nie je cieľom žiadneho zamestnávateľa. Upratovanie firiem by sa teda malo stať nutnosťou a samozrejmosťou. A to najmä preto, že čistá firma:

 

●      Zanecháva dobrý prvý dojem.Čisté a upratané pracovné priestory sú dôležité nielen pre zamestnancov vo firme, ale aj pre potencionálnych klientov či pracovných partnerov. Predsa len - hlina z obuvi na koberci či šmuha na okne neurobí dobrý obraz o profesionalite spoločnosti.

●      Zvyšuje kvalitu svojej produkcie. Nezáleží na tom, či pracujete s potravinami, nábytkom či ponúkate služby. Vaše kancelárske priestory o vás napovedia veľa. Čisté, upratané a pekné moderné priestory znamenajú pre spotrebiteľa kvalitu a profesionalitu. Nenechajte si pokaziť obchodnú príležitosť nepríjemným pracovným prostredím.

●      Má spokojných a produktívnych zamestnancov. Keďže priemerný človek trávi v práci každý deň 8 hodín, určite môžeme povedať, že je práca pre každého druhý domov. Zamestnancov môžeme považovať za “marketingový ťah”. Človek rozpráva o svojej práci známym a ako spokojný zamestnanec bude - aj keď podvedome - propagovať firmu, pre ktorú pracuje. To isté platí naopak aj o negatívnej skúsenosti.

 

Ak práve hľadáte niekoho na upratovanie firiem, na našom portáli Upracem.sksi určite vyberiete!

Ako to funguje?

1. Upratovačky vám prídu dať dom do poriadku vo väčšine slovenských miest.

2. Vyberte si Upratovačku podľa vašich predstáv s naj skúsenosťami z nášho zoznamu.

3. Ak ste našli tú správnu, neváhajte ju kontaktovať a dohodnúť si upratovanie.

4. Za dohodnuté upratovanie platíte priamo upratovačke, medzi Vami dohodnutú sumu.

5. Upratovačky fungujú vo väčšine slovenských miest. Zadajte to svoje do vyhľadávacieho poľa.