Potrebujete upratať? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Často kladené otázky - Pre Majiteľov

Koľko sa platí za hodinu upratovania?

Sumu za upratovanie si určuje každá Upratovačka sama. Využívanie nášho portálu je bezplatné ako pre majiteľov, tak aj pre Upratovačky.

 

Podľa čoho si vyberiem vhodnú Upratovačku?

Výber sa vám snažíme uľahčiť najviac, ako sa dá. Upratovačky vo svojom profile vypĺňajú svoje skúsenosti s upratovaním, jazyky ktoré ovládajú aj časy, kedy môžu chodiť upratovať. Mnoho napovie aj fotografia či popis, ktorý si napíšu Upratovačky. Samozrejme, pred prvým upratovaním sa môžete s Upratovačkou stretnúť a zistiť, či vám je sympatická. Ďalšie rady pred prvým upratovaním nájdete v sekcii Prvé upratovanie a na čo si dať pozor.

 

Ako oslovím Upratovačku na upratovanie?

Upratovačku môžete osloviť jedine odoslaním správy cez jej profil. Tlačidlo na odoslanie správy nájdete vedľa mena Upratovačky.

 

Prosíme majiteľov, aby v správe neuvádzali iné kontaktné údaje. Toto opatrenie sme prijali pre bezpečnosť Upratovačiek, aby čas a miesto stretnutia boli dohľadateľné v správach. Samozrejme, po prvom stretnutí sa už môžete dohadovať mimo náš portál. Ďakujeme za pochopenie.

 

Ako sa dozviem, či mám nové správy? Musím pravidelne kontrolovať môj profil?

Všetky nové správy vám budú chodiť na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii. Odporúčame preto uvádzať e-mail, ktorý pravidelne používate. E-mail môžete kedykoľvek zmeniť vo svojom profile.

 

Prečo je hodnotenie Upratovačiek podmienené registráciou?

Veľmi nám záleží na tom, aby užívatelia hodnotili svoje skúsenosti s Upratovačkami.

Snažíme sa však zabrániť spamom zo strany online robotov, ale tiež anonymnému ohováraniu našich Upratovačiek. Vďaka povinnej registrácii sa pod profilmi zobrazia iba relevantné hodnotenia, ktoré pomôžu majiteľom vybrať si.