Potrebujete upratať? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Často kladené otázky - Pre Upratovačky

Platím si za vytvorenie profilu?

Nie, služba je ako pre majiteľov tak aj pre Upratovačky zadarmo. Dávame však Upratovačkám možnosť zvýrazniť svoj profil oproti ostatným. Cena je 9 eur na 60 dní. Tvoj profil sa potom bude zobrazovať ako prvý v každom vyhľadávaní, čím zvýšiš svoje šance.

 

Ako zvýšim svoje šance na upratovanie?

Prvým krokom je určite kvalitne vyplnený profil. Čím viac údajov o sebe uvedieš, tým budeš vyzerať dôveryhodnejšie. Daj si pozor na vhodnú decentnú fotku - profilovka z víkendovej party nemusí byť práve reprezentatívna. Popros ľudí, pre ktorých si už upratovala, aby ti zanechali hodnotenie. A vždy si môžeš predplatiť zvýraznenie inzerátu, ktoré stojí 9 eur na 60 dní. Viac o tejto službe nájdeš v sekcii Platby.

 

Je bezpečné chodiť len tak do bytu cudzích ľudí?

Pre tvoju bezpečnosť robíme všetko, čo môžeme. Aj preto si prvé stretnutie s klientmi vždy vybavuješ iba cez naše interné správy, nie cez telefón ani e-mail. V našej databáze teda máme informácie o všetkých stretnutiach. Takisto odporúčame pred prvým upratovaním upozorniť svojich známych, kam ideš.

 

Ako si mám dohodnúť prvé upratovanie?

Prvé upratovanie si dohaduješ iba cez náš interný systém. Ak sa ti ozve niektorý majiteľ, notifikácia ti príde aj na e-mail, s ktorým si sa registrovala. Neodpovedaj priamo na ten e-mail, ide o automaickú správu. Musíš kliknúť na button v e-maile a až vtedy môžeš písať odpoveď na výzvu.

 

Pred prvým upratovaním si nezabudni zistiť, kto zabezpečí nástroje na upratovanie a aké prostriedky si máš doniesť. Ubezpeč sa, že vieš, ako sa na miesto stráženia dostaneš a že tam prídeš včas. Nezabudni sa dohodnúť, koľko má asi stráženie trvať. Nezabudni si doniesť aj staršie oblečenie na upratovanie, aby si si nezašpinila svoje obľúbené džíny.

 

Ako a kedy dostanem zaplatené?

Platbu medzi majiteľom a Upratovačkou nechávame úplne na vás. Určite sa na cene aj spôsobe platby dohodnite dopredu, aby po upratovaní nenastali nezhody. Dohodu nenechávaj iba ústnu, pokús sa získať potvrdenie sumy aj písomne (napr. v sms alebo v správe).

 

Máte nejaké pravidlá, ktoré musím počas upratovania dodržiavať?

Do upratovania nijako nezasahujeme, ani neposkytujeme žiaden manuál. Všetko nechávame na šikovnosti Upratovačiek. Nie sme priamo agentúra pre Upratovačiek, iba vám dávame priestor na sebaprezentáciu. Využi ho čo najlepšie.

 

Ak by si mal akékoľvek iné otázky, napíš nám na info@eopatrovatelky.sk