Potrebujete upratať? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Dôvera a bezpečnosť pri upratovaní

Zveriť svoj byt do rúk cudzej osobe vyžaduje dôveru. Náš portál sa od začiatku snaží vytvoriť mechanizmy, ktoré vám majú pomôcť túto dôveru vybudovať. Ako to robíme?

 

Už profil Upratovačky vám napovie, s kým sa stretnete. Fotky, slová, ktoré volí, jej skúsenosti… Venujte dostatok pozornosti prezretiu viacerých profilov a vyberte si Upratovačku, ktorá vám je najsympatickejšia.

 

Hodnotenia sú jedným z najsilnejších nástrojov, ktoré vám, majiteľom, dávame do rúk. Boli ste s Upratovačkou spokojní? Ohodnoťte ju na našom portáli a pomôžte iným majiteľom vo výbere. Mali ste s upratovaním zlú skúsenosť? Upozornite ostatných. Portál upracem.sk je najmä o vás: majiteľoch a Upratovačkách. Nenechávajte si svoje skúsenosti pre seba.

 

Všetky súkromné údaje (ako adresa bydliska alebo číslo) odhalíme iba povolaným osobám. V rámci zvýšenia bezpečnosti máme tiež pravidlo, že prvé stretnutia sa vždy dohadujú cez náš interný systém.

 

Ak stále váhate pri výbere vhodnej Upratovačky, obráťte sa na nás! Napíšte nám na info@eopatrovatelky.sk a my vám radi pomôžeme. Vyberieme Upratovačku s najviac skúsenosťami a pozitívnymi ohlasmi od iných majiteľov, ktorá býva vo vašom blízkom okolí. Sme tu pre vás.

 

Uvedomujeme si, že ešte máme veľa priestoru na zlepšovanie sa. Vidíte v našom projekte medzeru, nedostatok? Chýba vám na stránke nejaká informácia? Dajte nám vedieť. Každý podnet nás posúva dopredu, za čo vám ďakujeme.