Potrebujete upratať? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Rady pri upratovaní

Dať prístup do svojho domu niekomu inému je vždy ťažké. Práve prvé takéto upratovanie je najťažšie. Keď nestíhate udržiavať poriadok sami a nič iné ako vyhľadať upratovačku vám nezostáva, na čo si dať pozor? Pri veľkom množstve upratovacích služieb a upratovačiek musí byť človek naozaj opatrný, koho pustí do svojho domu.

Pred prvým stretnutím si vypýtajte čo najviac údajov. Meno, vek, bydlisko, telefónne číslo sú samozrejmosťou. Požadujte vidieť doklad totožnosti, bez problémov chcite vidieť vopred kópiu. Dobrá upratovačka už upratovala nejeden byt, a preto sa pýtajte na doterajšie upratovačské skúsenosti. Keby ich nemala, môžete si vymyslieť nejakú situáciu a spýtať sa jej, ako by to riešila. Tento postup odporúčame aj pri skúsenejšej upratovačke. Pýtajte sa na všetko, čo vás napadne. Nezdá sa vám niečo? Odmietnite ju. Spoľahnite sa na váš šiesty zmysel.

Keď už ste si upratovačku vybrali, pri odchode sa vzájomne prezvoňte. Dohodnite sa na telefonáte po dokončení prác. Boli ste spokojní? Podeľte sa aj s ostatnými majiteľmi.